حدیث شهدا: تست صفای وجود شهدا

کتابخانه شهدا

توضیحات

بعد از شهادت سردار سلیمانی احتمالاً بسیاری از اهالی فرهنگ دست به کار تولید آثار مکتوب درباره این شهید بزرگوار شدند؛ با این حال اولین اثر تقریباً دو ماه بعد از شهادت ایشان به بازار رسید. هر چند این اثر ربطی به فعالیت‌های این سردار در منطقه ندارد اما به جهت اینکه وی فرمانده تمام مدافعان حرم بود ما این اثر را در این حیطه محسوب می‌کنیم تا ان‌شاءالله در روزهای آتی آثاری درخور این شهید که بازگوکننده فعالیت‌هایشان در منطقه باشد را ببینیم.

انتشارات روایت فتح این کتاب را با روایتگری حمیدرضا فراهانی از فرماندهی حاج قاسم در عملیات والفجر ۸ منتشر کرده و در روی جلد کتاب نیز دو تصویر از جوانی و میانسالی وی استفاده کرده است.

چند رسانه ای

سرداران شهید

شهید حمید سیاهکالی مرادی

گفتم من آدم عصبی هستم بد اخلاقم ، صبرم کمه ، امکان داره شما اذیت بشی ، حمید که انگار متوجه قصد من از این حرف ها شده بود گفت : شما هرچقدر عصبانی بشی من آرومم ، خیلی هم صبورم ، بعید میدونم با این چیز ها جوش بیارم . گفتم: اگر یه روزی برم سرکار یا دانشگاه ، خسته باشم ، حوصله نداشته باشم ، غذا درست نکرده باشم خونه شلوغ باشه ، شما ناراحت نمیشی ؟ گفت : اشکال نداره ، زن مثل گل میمونه ، حساسه ، شما هرچقدر هم که حوصله نداشته باشی من مدارا می کنم.... کتاب "یادت باشد" زندگی نامه شهید سیاهکالی مرادی به روایت همسر

نظر سنجی

مسابقه

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ است.

تعداد کتاب ها

تعداد شهدا