حدیث شهدا: تست صفای وجود شهدا

کتابخانه شهدا

توضیحات

بعد از شهادت سردار سلیمانی احتمالاً بسیاری از اهالی فرهنگ دست به کار تولید آثار مکتوب درباره این شهید بزرگوار شدند؛ با این حال اولین اثر تقریباً دو ماه بعد از شهادت ایشان به بازار رسید. هر چند این اثر ربطی به فعالیت‌های این سردار در منطقه ندارد اما به جهت اینکه وی فرمانده تمام مدافعان حرم بود ما این اثر را در این حیطه محسوب می‌کنیم تا ان‌شاءالله در روزهای آتی آثاری درخور این شهید که بازگوکننده فعالیت‌هایشان در منطقه باشد را ببینیم.

انتشارات روایت فتح این کتاب را با روایتگری حمیدرضا فراهانی از فرماندهی حاج قاسم در عملیات والفجر ۸ منتشر کرده و در روی جلد کتاب نیز دو تصویر از جوانی و میانسالی وی استفاده کرده است.

چند رسانه ای

سرداران شهید

شهید حمید سیاهکالی مرادی

شهید، حسن موسى خانى: خداوندا! تو را سپاس که ما را در این برهه از زمان آفریدى و مأموریت و رسالت سنگین خود را بر عهده ی ما نهادى. خدایا! شاهد باش که من این راه را آگاهانه انتخاب کردم و در این راه هیچ گونه تحمیلى نبوده است و قدمى که برداشتم، فقط براى رضاى تو بود. خدایا! مرا توفیق ثابت قدمى در این راه را بده تا استوار و محکم باشم. بنده در نهایت سلامت کامل و به دور از هرگونه کسالتى این وصیت نامه را نوشتم. خدایا! من خود را آماده ی مبارزه با استکبار نمودم و براى رضاى تو کار مى ‏کنم و هرجا که صلاح دیدى

نظر سنجی

مسابقه

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ است.

تعداد کتاب ها

تعداد شهدا